• pic1
  • pic3
  • pic4
  • pic5

Pokoje

Kompleks Wypoczynkowy ARENA SŁOŃCA w Łebie posiada szeroką ofertę pokoi i apartamentów, zróżnicowaną pod wzgledem wielkości i lokalizacji.

PAWILONY LETNISKOWE

Na terenie Kompleksu znajdują sie 4 wolnostojące letniskowe pawilony w skład których wchodzą:

pokoje dwu trzyosobowe - ulokowane są na parterze z bezpośrednim wejściem z trawnika lub na I piętrze. Wszystkie posiadają duże, słoneczne tarasy  wyposażone w meble ogrodowe. W pokojach znajdują się łóżka podwójne, w pokojach trzyosobowych dodatkowo drugie łóżko podwójne . W każdym pokoju istnieje możliwość wstawienia dodatkowego łóżka tzw " dostawki"

rodzinne apartamenty dwupokojowe - ulokowane są na parterze z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz lub na I piętrze. Składają się z pokoju dziennego oraz sypialni w której znajdują się dwa podwójne łóżka . W pokoju dziennym dodatkowo rozkładana sofa lub narożnik. Doskonała propozycja dla 4-5 osobowej rodziny.

.

BUDYNEK HOTELOWY


Oferuje następujące typy pokoi :

pokoje dwuosobowe - ulokowane są na I piętrze, z tarasami. Zdecydowana większość posiada bezpośrdni widok na plac zabaw i dziedziniec. Pokoje posiadają podwójne łóżka małżenskie, ktore w razie potrzeby można rodzielić. W każdym jest możliwość dostawienia dodatkowego łożka lub łóżeczka dziecięcego

pokój dwuosobowy superior - największy pokój dwuosobowy z dużym narożnym południowym tarasem z widokiem na plac zabaw

apartamenty rodzinne i apartamenty LUX - znajduja sie na I piętrze, wszystkie z dużymi tarasami - zwłaszcza LUX. Posiadają pokoj dzienny z możliwością spania  oraz sypialnię .Doskonała propozycja dla 4-5 osobowej rodziny.

studio dwupokojowe - ulokowane są na II piętrze , posiadaja dwa oddzielne pokoje dwuosobowe oraz przedpokój z łazienką. Z trzech pokoi tego typu dwa nie posiadają tarasów.  Doskonała propozycja dla 4-5 osobowej rodziny lub dwóch rodzin 2+1

studio dwupokojowe LUX - znajdują się na II piętrze bezposrednio nad placem zabaw. Posiadają duży, otwarty pokój dzienny połączony z sypialnią, drugą sypialnię, garderobę i taras. Doskonała propozycja dla 4-5 osobowej rodziny lub dwóch rodzin 2+1

studio trzypokojowe - II piętro. Posiada 3 pokoje dwuosobowe, 2 łazienki i duży wspólny korytarz. Bez tarasu. Doskonała propozycja dla 2-3 rodzin.

 

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z umywalką, wc i natryskiem, wyposażone w ręczniki i środki higieny osobistej. Ponadto pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny oraz podstawowy zestaw naczyń szklanych. Pokoje nie posiadają aneksów kuchennych. W razie konieczności, np. dla potrzeb małych dzieci, istnieje możliwość podłączenia kuchenki mikrofalowej, którą można bezpłatnie wypożyczyć do pokoju. Pokoje wyposażone są również w akcesoria plażowe, tj. leżaki i parawan.  Zdecydowana większość pokoi posiada bezpośredni widok na plac zabaw ulokowany w centralnej części kompleksu. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking z wyznaczonym miejscem dla każdego pokoju.

Zapraszamy do galerii ze szczególowym opisem, zdjęciami i planem pokoi.