DLA DZIECI

Dla naszych najmłodszych Gości stworzyliśmy wyjątkowe atrakcje i miejsca, które dają nieograniczone możliwości zabawy przez cały rok i co równie ważne – niezależnie od pogody.

W budynku hotelowym znajduje się wspaniały, bajecznie kolorowy kryty BASEN z dużą ilością wodnych zabawek i konstrukcji. W dwóch nieckach basenowych o głębokości 40 cm i 90 cm każde z dzieci znajdzie jakąś ulubioną atrakcję.

W tym samym budynku na I piętrze ulokowany jest KIDS KLUB, złożony z dwóch sal o pow. ponad 100 m kw. Gwarantuje on wspaniałą i bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku. W bajkowych aranżacjach znajduje się basen z piłkami i mnóstwo figur, klocków, bujaków, zabawek. Na drugiej sali zabawy sprawnościowe m.in na drabinkach, linach i drążkach. W KIDS KLUBIE odbywają się również warsztaty plastyczne, taneczne i muzyczne, słuchowiska i kącik czytelniczy. W określonych godzinach można pozostawić dzieci powyżej 4 lat pod opieką animatorek i personelu KIDS KLUBU.

W centralnym miejscu Kompleksu Wypoczynkowego, niczym arena widoczna niemal z każdego pokoju, znajduje się ogromny PLAC ZABAW ok. 250m2 zbudowany na piasku plażowym, wyposażony w bezpieczne (atestowane) zabawki i konstrukcje. Są tam m.in. zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, bujaki, domki, trampoliny, gokarty i wiele innych zabawek.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą korzystać – BEZPŁATNIE ! z SALI GIER znajdującej się nad KIDS KLUBEM. Sala wyposażona jest m.in w stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, cymbergaja.

W telewizji hotelowej znajduje się również kilka kanałów dziecięcych.

ANIMACJE Przez cały okres organizujemy dla dzieci różnego rodzaju animacje, zabawy czy warsztaty taneczne. w okresie czerwiec – sierpień gościnnie występują grupy cyrkowe i teatralne. Więcej informacji w zakładce ANIMACJE.

RESTAURACJA Codzienne menu restauracji przygotowane jest ze specjalnym uwzględnieniem potrzeb najmłodszych Gości. W miesiącach letnich śniadania podajemy do godz. 11.00 a obiadokolacje serwowane są już od godz. 14.00. Restauracja wyposażona jest w krzesełka dla dzieci oraz kolorowe naczynia i sztućce.

   Kompleks dysponuje ponadto wypożyczalnią rowerów w tym rowery z fotelikami dla dzieci  oraz rowerków dziecięcych.

Na terenie obiektu funkcjonuje też pralnia, w której można zlecić pranie odzieży.

 Oferujemy naszym gościom do BEZPŁATNEGO wypożyczenia:

wózki spacerowe i jeździki

łóżeczka turystyczne w pełni wyposażone do pokoi, kocyki

wanienki do kąpieli,  nocniki, PODESTY do łazienki (PODNÓŻEK),

podgrzewacze do butelek,  kuchenki mikrofalowe, zabezpieczenia kontaktów, przewijaki,

koła, rękawki i kamizelki na basenie

książki i gry planszowe