IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

OFERUJEMY PAŃSTWU ORGANIZACJĘ IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH. DO DYSPOZYCJI GOŚCI SĄ DWIE RESTAURACJE ORAZ PONAD 100 MIEJSC NOCLEGOWYCH. DO DYSPOZYCJI GOŚCI, ZWŁASZCZA NAJMŁODSZYCH JEST BASEN, ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW ORAZ WEWNĘTRZNA SALKA, GDZIE POD OPIEKĄ ANIMATORÓW ZAPEWNIMY DZIECIOM WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.

PRZYJĘCIA WESELNE

    SALA BANKIETOWA MOŻE POMIEŚCIĆ DO 120 OSÓB, POSIADA DUŻY SŁONECZNY TARAS NA KTÓRYM MOŻNA PRZEPROWADZIĆ NP. PLENEROWE POPRAWINY.  W  SĄSIEDNIEJ, MNIEJSZEJ SALI MOŻNA ZORGANIZOWAĆ RÓWNOLEGLE ZABAWĘ DLA DZIECI. W CENIE PRZYJĘCIA JEST APARTAMENT DO DYSPOZYCJI NOWOŻEŃCÓW. CENY JUŻ OD  120 ZŁ/ OSOBA.

 PRZYJĘCIA I KOMUNIJNE

   DYSPONUJEMY DWIEMA SALAMI DO ORGANIZACJI PRZYJĘĆ KOMUNIJNYCH. W TRAKCIE ICH TRWANIA OFERUJEMY PEŁNY DOSTĘP DO WSZYSTKICH ATRAKCJI DLA DZIECI. KOSZT JUŻ OD 65 ZŁ/OSOBA.

 PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI

   ORGANIZUJEMY PRZYJĘCIA URODZINOWE, KTÓRE MOŻNA POPROWADZIĆ W RESTAURACJI LUB JAKO IMPREZĘ PLENEROWĄ. ZAPEWNIAMY WÓWCZAS OPIEKĘ ANIMATORÓW I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ. ORGANIZUJEMY TEŻ ZABAWY URODZINOWE NA BASENIE WŚRÓD BAJECZNIE KOLOROWYCH ARANŻACJI. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA SALI I PRZEPROWADZENIA URODZIN WE WŁASNYM ZAKRESIE.

  BANKIETY – SPOTKANIA INTEGRACYJNE – IMPREZY PLENEROWE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY